Мінекоенерго та Світовий банк оцінять вплив змін клімату на УкраїнуУкраїнські і міжнародні науковці під егідою Світового банку та Мінекоенерго України проведуть дослідження впливу змін клімату на економіку України до 2030, 2050 та 2100 років.

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє прес-служба Мінекоенерго.


"Для оцінки біофізичних впливів використовуватимуть сучасні методики прогнозів. Це дасть змогу передбачити ризики наслідків зміни клімату в Україні до 2030, 2050 і 2100 років за 3 сценаріями, ймовірного, росту викидів парникових газів і збільшення температури", — йдеться у повідомленні.


"Один з найважливіших заходів адаптації до зміни клімату — це скорочення викидів парникових газів. Це дасть змогу попередити негативні наслідки, які можуть виникнути в майбутньому. Сценарії майбутніх змін напряму залежать від темпів скорочення людством парникових газів", — заявила заступниця міністра енергетики та захисту довкілля Ірина Ставчук.
Зазначається, що оцінку змін клімату в Україні проводитиме консорціум європейських інститутів - Баський центр змін клімату (BC3) та Metroeconomica, вони співпрацюватимуть із національними експертами Українського гідрометеорологічного інституту, Українського науково-дослідного інституту лісового та агролісного господарства і Інституту громадськості.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/13/657016/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя