«Відкривають душ на дві години»: студенти вінницького гуртожитку не встигають помитися


Студенти Вінницького училища можуть користуватися душем лише дві години на добу. У вайбері учні створили групу, де пишуть, коли і хто йде митися. Кореспондентка Vlasno.info поспілкувалася із заступницею директора з навчально-виховної роботи Людмилою Малюгіною та дізналася, чому закривають душові кабіни у кожній секції.

Об этом сообщает Роспрес

З 18.00 до 19.00, з 21.00 та до 22.00 години – саме в цей час мешканці гуртожитку від Вищого професійного училища №11 можуть скористатися душем. Студенти розповіли, що у кожній секції проживає близько 20 студентів і вони не встигають усі помитися за цей час. Загалом, у гуртожитку сім секцій.

– Раніше душ був відкритий весь час, коли хто захотів, тоді пішов помився. Кілька тижнів тому працівники гуртожитку почали скаржитися нам, що рівень споживання води підвищився. Тому вони тепер відкривають нам душ на дві години. За день встигає помитися дві-чотири людини. Ми просили коменданта збільшити час користування, але нас ніхто слухати не хоче, бо директор так вирішив, – каже студентка Ніна. (Ім’я змінено).

vofa-gyrtozgytok- 1

Як повідомили студенти, за гуртожиток вони сплачують 100 гривень в місяць. Так, як ця сума є невеликою, у порівнянні з іншими гуртожитками, мешканці сказали, що готові платити більше і покривати витрати на воду. Проте керівництво їм відмовило.

– Відповідальні за гуртожиток роблять менший напір гарячої води. Ми вирішили створити групу у вайбері, щоб кожен міг написати, хто і коли йде митися, коли вже вільний душ, – розповідає мешканець гуртожитку Аркадій. (Ім’я змінене)

vofa-gyrtozgytok-2 1

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Людмила Малюгіна запевнила, що студенти проживають у гуртожитку безкоштовно та можуть відвідувати душ з 16.00 та до 22.00 години.

– Діти під час занять мають бути на парах. Зранку учні знаходяться в училищі, а о 16.00 годині повертаються до гуртожитку. Душем користуються щодня – з 16.00 до 22.00 години. Раніше такого розкладу не було. Зараз прийшов новий комендант, який вирішив його повісити. Перерва робиться для того, щоб вода у бойлері встигла нагрітися, ніхто там не насмітив, нічого не пошкодив. Вночі вони мають відпочивати, а не купатися. У нас є графік – о 22.00 вони повинні спати.

Фото: надані студентами


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/osvita/item/34640-vidkryvaiut-dush-na-dvi-hodyny-st”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя