Дитяча любов сильніша за втому: надзвичайні історії багатодітних матерів

Аби надихнути українок до материнства, журналісти 24 каналу завітали до матерів зі Львівщини, які виховують п’ятьох або більше дітей. Об этом сообщает soksv.in.ua со ссылкой на СМИ.

12 травня День матері відзначають у 86 країнах світу, зокрема в Україні. Ми до цієї традиції долучилися 20 років тому.

Марія Ракус із села Куровичі, що на Львівщині, має дев’ятьох доньок. 42-річна жінка втратила обох своїх чоловіків, тож тепер за дітьми змушена доглядати сама.

Марія Ракус з доньками
Марія Ракус з родиною

Щоб тримати в хаті лад, жінка прокидається о п’ятій ранку, а лягає спати аж за опівніч. На один раз варить вісім літрів борщу, а на вареники чистить ціле відро картоплі. Та усю втому, за словами жінки, знімає дитяча любов.

Не раз зроблять збитки. А потім підійде донька, обійме, скаже, що любить сильно-сильно – і всю злість, як рукою зганяє,
– розповіла багатодітна мама.

А от у Катерини Садової, дружини міського голови Львова, – п’ятеро синів. Коли мама не в настрої хлопці розпізнають за особливим питанням: про те, чи читали вони сьогодні.

Садовий з синами
Сім’я Садових

У домі Садових читають багато й шанують особистість кожного: хочеш грати на гітарі – будь ласка, на саксофоні – прошу, а хочеш – пластуй.

З одного боку – це велика відповідальність. А з іншого – я розумію, що то така "академія любові", без якої я б не змогла й на міліметр навчитись,
– розповіла Катерина Садова.

Оксана Кусяк – мама-вихователька у Будинку сімейного типу. Жінка виховує семеро дітей із дитячих закладів, а ще одного свого рідного сина. Хоче, щоб діти побачили якнайбільше. Тому старається якнайчастіше возити їх на сплави та в мандри. Її геть не засмучує, що діти не кличуть її мамою.


Оксана Кусяк та її вихованці

Важливо, що їх прийняли, що вони відчувають, що я їх люблю. Я їм часто кажу, що люблю, а вони мені: "Ми то знаємо", – розповіла жінка.

День матері: про історію свята в Україні та як святкують в інших країнах – читайте тут

blog_ava
Німецька поліція розслідує загадкове вбивство з арбалета у пансіонаті
сьогодні
470

Джерело статті: “http://24tv.ua/dityacha_lyubov_silnisha_za_vtomu_nadzvichayni_istoriyi_bagatoditnih_materiv_n1152214”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя